Меню

Які інструменти потрібні для приготування піци?

Піца у Франківську – одна з найпопулярніших страв, за допомогою якої можна нагодувати не лише дорослих, а й дітей. Однак при цьому варто мати не лише якісні інгредієнти, а й певний набір інструментарію для її створення.

Які інструменти варто мати під рукою

Особливість приготування італійської страви полягає не лише в тому, що варто підібрати соус, основу до тіста, а ще – правильно скомбінувати між собою інгредієнти. Важливо послуговуватись при цьому якісними технічними й не лише інструментами, від яких рівно наполовину залежить смак майбутнього коржика.

Для випікання

Найперше, що у вас має бути – це пічка. Асортимент цієї техніки достатньо великий у будь-якому магазині, але не завжди чим дорожча модель – тим вона ліпша. Звертайте увагу на функціональні вироби, які не виходять за рамки вашого бюджету. Для домашнього випікання можна обрати електричні чи газові моделі, а для приготування в ресторані краще обирати дров’яні.

Не зайвим буде також камінь для випікання піци. Завдяки рівномірному нагріванню, він зможе оптимально пропекти інгредієнти, а ще – сформувати хрустку скоринку.

Для тіста

Формування та змішування інгредієнтів для тіста, а потім його подальше вимішування та розкочування потребує відповідної техніки. Так, до прикладу, якщо ви робите багато піц й часто – тоді вам знадобиться тістомісильний апарат. У домашніх умовах його можна замінити качалкою, або ж й зовсім місити руками, як це роблять італійські майстри.

Для зважування

Смачна піца – це збалансована страва, де усі інгредієнти містяться у потрібній кількості. А тому не обійтися і без кухонних ваг. Цифрові ваги – єдиний спосіб, як правильно обрати потрібну кількість інгредієнтів й не помилитись при цьому. Особливо важливими вони будуть на етапі формування тіста та підборі сипучих інгредієнтів.

Для підготовки інгредієнтів

Для того, аби подрібнити сир, у залежності від того, який його вид ви обираєте, знадобиться терка або м’ясорубка (якщо це великий шматок твердого молочного продукту).

Щоб подрібнити різноманітні інгредієнти, знадобляться професійні кухарські ножі – з гострим, тонким, гладеньким або ж пилчастим лезом. Не зайвою буде й дерев’яна дошка, просочена спеціальним розчином, щоб до неї не прилипали овочі або ж м’ясні продукти.

Для соусу

Спеціальні ложки, мірні ємності, а також баночки, в яких можна довготривало зберігати соус, піали для його приготування теж будуть доволі доречними. Звертайте увагу, аби інструменти були з металу, кераміки, скла або інших матеріалів, за якими легко доглядати й які легко миються.

Для подачі

Для цього можна використати як звичайну дерев’яну дошку, так і безпосередньо кілька тарілок. Кращий вибір – подача на столі, де ви зможете задіяти безпосередньо ножі для піци, що розділять її на окрему, потрібну кількість шматочків для кожного з гостей.

Читайте також
20
February
Як обрати ніж для піци?

Піца в Івано-Франківську вже давно стала культовою стравою, яку полюбляють їсти як у будній день, так і під час свят. Але якщо ви хочете зготувати її самостійно – то вам точно знадобиться ніж, аби розділити її на шматочки. А про те, якими вони бувають – далі у статі. Якими бувають ножі для піци Найперше варто […]

21
August
Популярні спеції для приготування піци

Обираючи страви у нашому ресторані Donatello Pizza, ви можете помітити оригінальний посмак трикутничків. Однак річ не лише у якості інгредієнтів та їх поєднанні, а й у використанні правильних трав, прянощів та спецій. Які спеції варто додати до піци Щоб страва мала традиційний, або навпаки, авторський смак, необхідно підібрати та додати до неї певні види прянощів, […]

08
August
Веганська піца: що це та з чим її їдять

Піца в Івано-Франківську вже давно перестала асоціюватись виключно з м’ясними стравами. Сьогодні особливо актуальними є різновиди, які містять фрукти та овочі, а ще — підходять для споживання під час дієти або навіть веганами та вегетаріанцями. Що таке веганська піца та чи справді вона “веган” Особливість такої піци, як можна зрозуміти з назви, полягає у тому, […]

Ми використовуємо файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.